
Middeleeuwse Marialiederen in kerk van Marsum
AlgemeenMARSUM - In de twaalfde-eeuwse Mauritiuskerk in Marsum geeft ensemble Super Librum zondag 20 september een concert met middeleeuwse Marialiederen.
Onder de titel Ave Maria suete maeght brengt het ensemble muziek uit de middeleeuwen ten gehore. Super Librum staat onder leiding van Jankees Braaksma en organiseert jaarlijks een concert in de kerk, die het ensemble als een ‘eigen’ locatie beschouwt. Braaksma bespeelt tijdens het optreden onder meer orgel, portatief, blokfluit en carillon. De zang wordt verzorgd door sopraan Marian van der Heide en mezzosopraan Agnieszka Chabowska.
Het concert begint om 15.00 uur en is gratis toegankelijk. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Reserveren wordt aangeraden via secretariaat@superlibrum.nl. Na afloop kunnen bezoekers met de musici napraten onder het genot van een hapje en drankje.



