
Spectaculaire Black Friday-actie bij GroenRijk Eemsdelta
AlgemeenAPPINGEDAM - GroenRijk Eemsdelta houdt van woensdag 27 tot en met zaterdag 30 november een gigantische Black Friday-actie met producten van Maison Berger. Er wordt een korting van 25 procent gegeven op alles.
Met de spectaculaire Black Friday-actie pakt GroenRijk Eemsdelta groot uit. Niet alleen vanwege de hoge korting die wordt gegeven, maar ook omdat de actie voor het volledige assortiment van Maison Berger geldt.
Wat tien jaar geleden begon met een enkele kast vol branders en een kleine selectie geuren, is inmiddels uitgegroeid tot de grootste Maison Berger-shop van Noord-Nederland. Het assortiment omvat tegenwoordig een uitgebreide collectie geurbranders, geurstokjes, auto diffusers, wasmiddelen en meer. Of iemand nu op zoek is naar een elegante luchtzuiverende brander of een verfrissende nieuwe geur, bij GroenRijk Eemsdelta is het te vinden.
De medewerkers van GroenRijk Eemsdelta zijn helemaal thuis in de mogelijkheden van Maison Berger en geven graag deskundig advies over de perfecte geur voor in huis.







