
Schuurman geeft ogelconcert in Midwolda
AlgemeenMIDWOLDA - Jochem Schuurman geeft zaterdag 4 juli een concert op het Hintsorgel in de dorpskerk van Midwolda (aanvang 20.00 uur).
Het programma voert langs ruim twee eeuwen muziekgeschiedenis. Van de virtuoze barok van Buxtehude en Bach via de elegante klanken van Haydn en het romantische koraal van Merkel naar Mendelssohns monumentale Eerste Orgelsonate. Het is een afwisselend programma waarin de vele kleuren en mogelijkheden van het orgel goed tot hun recht komen.
Schuurman behoort tot de meest gewaardeerde Nederlandse organisten van zijn generatie. Hij studeerde cum laude af aan het Prins Claus Conservatorium in Groningen, won diverse prijzen op internationale orgelconcoursen en is titulair organist van de Martinikerk in Franeker. Meer informatie is te vinden op www.hintsorgelmidwolda.nl.






