
Bioscoop aan Zee weer groot filmfeest
AlgemeenDELFZIJL - Bioscoop aan Zee op het stadsstrand van Delfzijl, is zaterdagavond afgesloten met de vertoning van de familiefilm Ciske de Rat. Het was het slot van een sfeervol filmfeest.
Eerder op de dag werden al twee andere films vertoond. De middag begon met Paw Patrol, een film voor de allerkleinsten, en aan het eind van de middag volgde de jeugdfilm Super Mario. Tussen de vertoningen door waren er verschillende activiteiten voor kinderen georganiseerd.
Bioscoop aan Zee wordt georganiseerd door Stichting Promotie Eemsdelta, die in de gemeente diverse gratis activiteiten organiseert. De belangstelling voor de films was goed. De bezoekers namen zelfs stoelen en kleden mee om in de zon op het strand volop te kunnen genieten.







